У Львові МАФам доведеться закритися через вартість оренди, – Павлюк

Василь Павлюк

Підприємцям малих архітектурних форм (МАФ) у Львові доведеться закритися через достатньо високу оренду. Про це 15 березня під час дебатів у Прес-клубі  повідомив секретар ради Василь Павлюк.

«Думаю, що через дуже короткий час будь-якому підприємцю, що буде мати МАФ у центральній чи не в центральній частині міста, напевне, доведеться закритися. Ситуація дуже складна. Місто сьогодні мусить наповнити бюджет. А бюджет розвитку, який ми прийняли, він відповідає дійсності на відсотків 60-70 %. Тому підняли ціну на землю», – зазначив Василь Павлюк.

Нагадаємо, ще 18 червня 2009 року Львівська міська рада прийняла на сесії ухвалу «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова», якою встановлена середня (базова) вартість 1 кв м земель міста з врахуванням регіональних чинників у сумі 470,29 грн (попередня базова ціна становила – 185 грн).

Як зазначив Василь Павлюк, міська рада не мала права приймати таке рішення без громадськості.

«Не було публічних слухань щодо вартості землі. Цього тижня або на початку іншого буде напрацьовано. Знову будуть проведені слухання. І, надіюся, що 31 березня, на пленарному засіданні, ми прийдемо ухвалу, вийшовши на реальні цифри щодо оплати за оренду», – зазначив Василь Павлюк.

Архіви