У Львові юні футболісти боролися за Кубок націй

На львівському стадіоні «Школяр» сьогодні, 16 травня, відбувся регіональний фінал «Кубку націй Данон». Чотири дитячі команди віком 10-11 років зі Львова, Рівного, Мукачева та Володимира-Волинського визначали команду, яка 9 червня на «Донбас Арені» в Донецьку боротиметься у національному фіналі Кубку. Переможець у жовтні поїде до Мадриду. Саме в іспанській столиці визначиться, хто з дитячих команд 40 країн світу отримає Кубок з рук легендарного Зінедіна Зідана.

Минулого року у світовому фіналі в південноафриканському Йоханнесбурзі Україну представляла команда зі Львова (середня школа № 73) і зайняла почесне п’яте місце. Проте повторити це досягнення цього року львівським школярам не вдасться. У вирішальному поєдинку львівські хлопчаки поступилися одноліткам з Володимира-Волинського – 0:1. Саме волиняни і поїдуть до Донецька, аби поборотися за перемогу у національному фіналі.

Переможців та учасників турніру привітали перший віце-президент аматорського футболу України Олександр Каденко, голова федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо, голова правління всеукраїнського центру прес-клубів «Україна-Форум» Максим Рильський.

«Кубок націй Данон» справедливо вважається вважається головним дитячим футбольним чемпіонатом серед непрофесійних гравців віком 10-12 років. В Україні турнір вражає своєю масовістю: близько 200 тисяч юних футболістів взяли участь у відбіркових іграх по всій країні. Патроном цьогорічного українського чемпіонату став відомий футболіст Максим Шацьких.

«Сьогоднішня гра – це не просто поєдинок і змагання, це справжнє свято. Ми виховуємо в дітях спортивні цінності, адже саме спорт загартовує в нас такі якості як витривалість, командний дух і воля до перемоги. На мою думку, «Кубок націй Данон» – це дуже успішний проект, основною метою якого є залучення нашої молоді, дітей та їх батьків до спорту та здорового способу життя» – каже перший віце-президент аматорського футболу України Олександр Каденко.

Архіви