У 2011 для учасників ЗНО лише українська мова та література буде обов’язкова

Новизна ЗНО 2011 року – це лише один обов’язковим предмет – тест з української мови та літератури, а також новий предмет – російська мова

Про це сьогодні, 5 листопада, на прес-конференції повідомила керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО) Лариса Середяк.

За її словами, уже сьогодні всі учасники ЗНО 2011 р. знають, які предмети виноситимуть на незалежне тестування. А це: українська мова і література, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних на вибір: англійська, німецька, французька чи іспанська.

Новизна у цьому році – обов’язковим є лише один предмет – українська мова і література. Торік їх було два.

Учасниками ЗНО можуть бути випускники 2011 року і попередніх років. Результати ЗНО будуть зараховані лише, як вступні випробування у виші за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямування. Тобто ті, хто вступає у коледжі чи окремі вищі професійні училища також обов’язково мають пройти ЗНО.

Передбачається, що тести цього року переводитимуть на 6 мов нацменшин.

Нагадаємо, згідно із затвердженими правила прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році, для вступу до вищого навчального закладу абітурієнту потрібно буде подати до вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів. Мінімальний прохідний бал з кожного предмету становитиме 124, максимально можливий 200.

Як і у 2010 році, до балів зовнішнього незалежного оцінювання додаватиметься середній бал шкільного атестату перерахований за 200-бальною шкалою.

Архіви