Туризм у Львові впав на 20-25%. З Польщі – на 85%

Спад туризму у Львові в першій половині 2014 року, через події на сході держави, становить 20-25%. Про це під час відеомосту у Львівському прес-клубі між Львовом і Одесою «Туризм і війна: що можна зробити для поліпшення довіри до туристичних регіонів» повідомила Галина Малець, начальник управління туризму Львівської міської ради.

Туристичний «пік», за її словами, спостерігали на початку року, на Новий рік і Різдво. Тоді Львів відвідала рекордна кількість туристів – близько 300 тисяч гостей за 10 днів. Потім відбувся величезний спад, коли готелі і турбізнес були завантажені на 10-20%. У травні ситуація поліпшилася, і кількість туристів пішла вгору, наголосила Малець.

На першому місці нині за кількістю туристів, які приїжджають до Львова, кияни, на другому – одесити. Торік на другому місті були поляки, які цьогоріч продемонстрували тенденцію найбільшого спаду, повідомила Галина Малець.

Ігор Лильо, кандидат історичних наук, гід, уточнив, що, за його підрахунками, польських туристів у Львові цьогоріч стало на 85% менше, ніж торік.

Торік, за словами Малець, Львів відвідало близько1 млн 600 туристів. За першу половину 2014 року – 600 тисяч туристів. У середньому один турист залишає у Львові 210 євро, каже начальник управління туризму Львівської міської ради. .

Архіви