Троє «свободівців» на Львівщині отримали дисциплінарні стягнення

За перші 100 днів діяльності новообраних місцевих рад на Львівщині лише 3 депутатів від ВО «Свобода» отримали дисциплінарні стягнення через неналежне виконання своїх обов’язків, повідомила 23 березня на прес-конференції голова ЛОО ВО «Свобода» Ірина Сех.

«В нас є більше 700 депутатів місцевих рад у Львівській області. За цих сто днів була одна догана і два зауваження», – розповіла Ірина Сех на прес-конференції, відповідаючи на запитання, скільки саме дисциплінарних стягнень відбулося щодо депутатів від ВО «Свобода» за час роботи новообраних місцевих рад. Чого саме стосувалися дані стягнення, Ірина Сех не уточнила.

Відповідаючи на запитання кореспондента ZAXID.NET , чи будуть застосовані дисциплінарні стягнення щодо депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Ірини Фаріон, яка була відсутньою на пленарному засіданні облради 9 березня, Сех зазначила: «Не буде дисциплінарного стягнення, оскільки вона виконувала партійне доручення, вона була за вказівкою партії і виконувала серйозне партійне завдання в іншому місті. Стягнення не можуть бути… Як кажуть, пусти дурня в церкву молитися, він голову розіб’є. Стягнення також мають бути виваженими, обґрунтованими, вмотивованими – щоби люди розуміли».

Окрім того, голова ЛОО ВО «Свобода» запевнила, що партія має механізм позбавлення своїх депутатів депутатського мандата, якщо виникне така необхідність, наприклад, в разі появи «тушок» – втім, в чому саме полягає дане «ноу-хау», вона не пояснила. Окрім того, за словами Ірини Сех, у партії діє партійний суд, який розглядає, зокрема, різноманітні конфлікти між партійцями.

Своєю чергою також присутній на прес-конференції голова ЛКО НРУ Андрій Корнат зазначив, що в місцевих радах Львівщини цього скликання необхідності дисциплінарних стягнень щодо «рухівців» ще не було, але в разі, якщо вона виникне, то депутати від цієї політичної сили, крім таких стягнень, зазнають удару по політичній кар’єрі і через публічність. Так, він вказав на можливість «лінчування у ЗМІ».

Відповідаючи на запитання кореспондента ZAXID.NET , чи можуть бути застосовані дисциплінарні стягнення щодо депутата Львівської обласної ради Василя Куйбіди через пропуск пленарних засідань, Андрій Корнат пояснив, що Куйбіда є заступником голови партії і часто має важливіші партійні завдання. 

Архіви