Тягнибоку недоцільно йти на мера Львова, – Роман Онишкевич

Лідеру ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку недоцільно балотуватися на посаду міського голови Львова, – вважає директор Центру експертних досліджень «Тема» Роман Онишкевич. Таку думку він висловив 9 вересня на засіданні незалежного громадського прес-центу "Львівський вибір 2010", присвяченому результатам дослідження КВУ щодо сильних сторін потенційних кандидатів на посаду львівського мера.

"Оскільки Тягнибок – єдиний прохідний чи умовно прохідний кандидат від "Свободи" – позиціонується як загальнонаціональний лідер, то йти на вибори у Львові означатиме дещо зменшити свою загальнонаціональну вагу. З іншого боку, його поразка у Львові буде такою невеличкою катастрофою для партії. В цій ситуації, наскільки я знаю, "Свобода" знаходиться в дуже важких роздумах", – зазначив експерт.

Роман Онишкевич також наголосив, що, наскільки йому відомо, ВО "Свобода" загалом не проти підтримати діючого мера, з яким у партії начебто хороші стосунки. "В будь-якому випадку, від підтримки "Свободи" на цих виборах багато чого залежатиме", – наголосив він.

Учора під час брифінгу в обласній раді лідер "свободівців" Олег Тягнибок не підтвердив своїх намірів йти на вибори міського голови, однак обіцяв, що позиція ВО "Свобода" на цих виборах буде "приємним сюрпризом".

Архіви