Тетяна Чорновол іде на вибори разом із чоловіком

Кандидат від Об’єднаної опозиції по виборчому окрузі № 120 Тетяна Чорновол розповіла про те, що  її чоловік висунутий кандидатом від політичної партії УДАР в Донецькій області.
Про це кандидат в депутати по виборчому окрузі № 120 Тетяна Чорновол повідомила в ході прес-конференції-бліц-дебатів «Законні прийоми нападу і самооборони під час виборчої кампанії-2012» сьогодні, 27 серпня.
На питання про те, чи хтось ще з близьких та рідних планує балотуватись до Верховної ради України на парламентських  виборах в 2012 році, журналіст Тетяна Чорновол розповіла про те, що її чоловіка висунуто кандидатом в нардепи від партії УДАР Віталія Кличка.
«Зараз усі небайдужі повинні піднятись на захист України, і моя родина якраз є надзвичайно патріотичною. Ми познайомились з моїм чоловіком на акції «Україна без Кучми». Ми дуже різні люди за вподобаннями та характером, але нас з чоловіком об’єднує той факт, що для нас Україна на першому місці, а родина – уже потім. І зараз мій чоловік виконує таку місію. Він в Донецькій області відтягує голоси Януковича на партію Кличка.  Тому що саме партія Кличка може відтягнути максимум голосів від Януковича в Донецькій області. Це місто Горлівка», – розповіла Чорновол.
Нагадаємо, нещодавно один з лідерів ОО «Батьківщина» Олександр Турчинов розповів http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/23/6971352/ )  про те, що партія Кличка УДАР  не узгоджувала своїх депутатів-мажоритарників  з Об’єднаною опозицією.  Зокрема, він відзначив, що після того, як «Батьківщина» отримала відмову від «УДАРу» щодо єдиного списку, вони внесли пропозицію Віталію Кличку визначити єдиних кандидатів на округах. «Але перед початком виборчої кампанії з інтернету дізналися, що опубліковані списки кандидатів від УДАРу по всіх 225 округах. Нас поставили перед фактом», – сказав Турчинов. За його словами, «багато серйозних людей відмовилися йти від УДАРу, в тому числі по Києву». «Тому що вони розуміють: якщо не буде єдиного кандидата, у них мало шансів», – сказав Турчинов.

Архіви