«Свобода» прогнозує «каруселі» та спроби фальшування голосів

Найбільші провокації та спроби фальшування голосів варто очікувати вже під кінець виборчого дня.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив керівник виборчого штабу ВО "Свобода" у Львівській області Любомир Мельничук.

За його словами, у його однопартійців та спостерігачів є застереження, що зараз так звані «карусельники» уважно спостерігають за виборчим процесом і шукають можливості втрутитися і повпливати на результати виборів.

Водночас Любомир Мельничук пишається тим, що спостерігачі від незалежних організації виявили порушення у всіх партій, окрім «Свободи».

А ось начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков  кричущих порушень не зафіксував. За його словами, є випадок, коли у Мостиському районі сейф разом з виборчими бюлетенями перевезли і зберігали у відділенні міліції, хоча мало би бути навпаки – міліціонери мали б охороняти той сейф на виборчій дільниці.

Також сьогодні зафіксували сплеск скарг від громадян Донецької та Луганської областей і республіки Крим, які зажадали голосувати, але не змогли. Вони не скористалися своїм правом до 20 жовтня звернутися у відділи реєстру виборців, щоби заявити про своє право голосувати. А в день виборів це вже робити пізно.

Хоча, як стверджує Федір Алєйніков, понад тисяча внутрішніх переселенців на Львівщині таки скористалася цим правом.

Архіви