«Свобода», «Фронт змін», «Батьківщина» наразі не ділять округи на Львівщині

Об’єднана опозиція Львівщини – «Свобода», «Фронт змін» і «Батьківщина» – завтра проведе спільні збори депутатів місцевих рад, аби визначити програму дій на найближчий період.

Про це 10 лютого на засіданні «Як розпізнати прихованого кандидата в нардепи від влади: портрет з маніпулятивної натури» повідомила голова ЛОО ВО «Свобода» Ірина Сех.

За її словами, не йдеться про підкилимний поділ округів на Львівщині на вибори до ВРУ. «Ми категорично проти поділу округів. Вважаємо, що зараз має бути якісний опір у місцевих радах, на вулиці», – запевнила Сех.

«Завтра відбудуться спільні збори депутатів місцевих рад цих трьох політичних сил, де буде напрацьований проект рішення, який буде виноситися на голосування у місцевих радах. Це політична заява дуже конкретна і чітка», – повідомила Сех.

Голова ЛМО «Фронту змін» Михайло Хміль зазначив, що на зборах три політичні сили обговорять координацію дій на місцях. «Через день-два до широкого загалу буде донесена програма дій на найближчий тиждень-два», – запевнив він.

«Визначаємося з тим, щоб почати акції, до яких ми радо запрошуємо інші політичні сили, які входять до КОДу», – додав Хміль.

Архіви