Старовойт і Янковський на дебатах обмінялись взаємними звинуваченнями

Потенційні кандидати в народні депутати в мажоритарних округах Львівщини Олесь Старовойт (партія «УДАР Віталія Кличка») та Михайло Янковський (Партія регіонів) сьогодні, 11 липня, на бліц-дебатах висловили закиди на адресу одне одного.
В процесі дебатів Старовойт закинув Янковському те, що він є членом політичної сили, яка зрадила Україну, прийнявши скандальний закон про мови. На це Янковський відповів, що він, на відміну від Старовойта (який перейшов від «Нашої України» до УДАРУ), не змінював своїх політичних уподобань, залишаючись вірним Партії регіонів.

Відповідаючи на запитання модератора дебатів, за яких умов політики могли б вступити до політичної партії одне одного, Янковський сказав, що співпраця можлива за умови спільного бачення розвитку України, її майбутнього, в той час як Старовойт категорично заперечив свою можливість переходу до Партії регіонів за будь-яких умов.

Нагадаємо, Олесь Старовойт є потенційним кандидатом в народні депутати від політичної партії "УДАР Віталія Кличка" у в.о. №121, а Михайло Янковський (Партія регіонів) – у в.о. №122 м. Львова.

Архіви