«Шахтар» платить львівській міліції лише 10 тисяч грн

За роботу міліції під час футбольних матчів платить футбольний клуб. Начальник Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області Сергій Зюбаненко вважає цю суму символічною – близько 10 тисяч гривень.

Про він сказав сьогодні, 26 листопада, в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ). 

– Але якби вони не платили, то ми би все одно працювали. Тому що якщо щось станеться, то львівяни не спитають, чи платили, а спитають, що ми зробили. 
Крім того, тут працює політична складова. Адже коли у Львові грає донецький «Шахтар», то це означає, що у Львові не головорізи, як це показує російське телебачення. І люди, які вболівають за «Шахтар», вважають, що це український клуб, – каже він.

Також Сергій Зюбаненко зауважив, що «Шахтар», коли прийшов грати до Львова, то вклався в систему безпеки стадіону, зокрема у відеоспостереження.
Знявши картинку з відео, міліції вдалося знайти і притягнути до відповідальності кількох футбольних хуліганів.

– І це стимулює. Вчора у нас під час матчу не було тих грубих порушень громадського порядку, не було тих фаєрів, які летять на поле і потім за це карають стадіон, збірну, яка грала, футбольний клуб. Навіть при проведення «Євро 2012» були гірші умови, – визнав начальник міліції Львова.

Натомість, гру львівської команди «Карпати» міліція охороняє за набагато менші кошти, повідомив Зюбаненко.

Також Сергій Зюбаненко зауважив, що на сьогодні майже всі повідомлення про замінування у Львові (а одне із них було і про замінування стадіону), надійшли з непідконтрольних українській армії територій в зоні АТО. 

Архіви