Садовий на велосипеді – голуба мрія роверистів Львова

Більшість львівських роверистів незадоволені станом велодоріжок, їх розв’язками і маркуванням. Так у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» прокоментувала результати роботи Львівської міської ради з прокладання велодоріжок у Львові член Асоціації велосипедистів Львова Анастасія Судковська.

«Загальний ілюстрований план прокладання велодоріжок у Львові є, але він викликає дуже багато запитань. Як будуть зв’язані між собою радіально велодоріжки за межами центру? Є велодоріжки, які з’являються звідкись і йдуть у нікуди. Доріжки не маркують, і люди думають, що це новий хідничок або паркомісце. Велодоріжки мали прокладати через рекреаційні зони Львова – парки. Наразі того ми не бачимо, і наші велосипедисти змушені труситися львівською бруківкою далі»,- поділилася враженнями Анастасія Судковська.

Вона вважає, що велодоріжки роблять неякісно. На проспекті Свободи асфальтована велодоріжка провалилася. На вулиці Вороного вона зроблена з бруківки.

Нещодавно Анастасія Судковська побувала у польськомі місті Вроцлаві: «Там чудова велоструктура, незважаючи на дуже інтенсивний рух автомобілів. На ровері не боїшся їхати взагалі. Відсотків на 20 лише велодоріжку на вулиці Липинського можна вважати шматочком Європи у Львові».

Голуба мрія роверистів Львова – посадити Садового і, щоб він і його друзі поїздили, бодай з тиждень, велодоріжками Львова, підсумовує Анастасія Судковська.

«До кінця цього року будемо мати 50 км окремих велосипедних доріжок. Ми маємо 570 км доріг у Львові, 268 км треба, щоб ми мали велосипедних доріжок. Щоб кожна друга вулиця мала велосипедну доріжку. Щоб усі мешканці могли користуватись ровером як транспортним засобом. Буде менше заторів і люди будуть себе краще почувати»,- прокоментував на офіційному порталі міської ради ситуацію з прокладанням велодоріжок міський голова Львова Андрій Садовий.

Архіви