Садовому пропонували стати віце-прем’єром з регіональної політики

На посаду віце-прем’єра з регіональної політики запропонували кандидатуру міського голови м. Вінниця Володимира Гройсмана. Першим кандидатом на цю посаду був міський голова Львова Андрій Садовий, але він відмовився.

Про це сьогодні на прес-конференції «Новий склад уряду: загрози і плюси для місцевого самоврядування» повідомив заступник голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Загайний.

«На кандидатуру Володимира Гройсмана вийшли не одразу. Велися непрості перемовини й консультації. Дійшли висновку, що на цю посаду потрібна людина із досвідом управління крупною територіальною громадою. Першим кандидатом на цю посаду був Андрій Садовий, але він захотів залишатися міським головою Львова. Пізніше з’явилася кандидатура Гройсмана», – розповів Віталій Загайний.

Він зазначив, що кандидатура очільника Вінниці підходить на посаду віце-прем’єра з регіональної політики, адже він зарекомендував себе як хороший керівник: «Вінниця у багатьох позиціях є флагманом. Зокрема, в частині надання адміністративних послуг. Вінниця є тим містом, куди представники інших міст приїжджають за досвідом».

Нагадаємо, вчора Рада Майдану представила на Майдані Незалежності майбутній склад Кабміну. Прем’єр-міністром пропонують зробити Арсенія Яценюка.

Архіви