Рятувальники готові забезпечити дільниці пересувними електростанціями. Але потреби в цьому ще немає

На сьогодні роботу виборчих дільниць на Львівщині забезпечують усі працівники служби надзвичайної ситуації та курсанти, які збираються стати рятувальниками.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев.

За його словами, напередодні виборів їхні працівники перевірили всі дільниці, щоби під час виборів не сталося пожеж чи інших надзвичайних ситуаціях. І вже в день виборів чергують в області 600 рятувальників та підготовлено 200 одиниць техніки, які готові в будьякий момент виїхати на виклик.

– Усі патрулі підсилені ще й курсантами, які об’їжджають дільниці та перевіряють, – каже Віталій Туровцев.

Крім того, за його словами, рятувальники підготували справні пересувні електростанції, які підключать, якщо раптом на дільницях зникне електроенергія. Також, звісно, на Львівщині очікують і готові до  повідомлень про замінування дільниць.

Ці слова підтвердив і заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний. За його словами, на цей момент уже є повідомлення з кількох дільниць, де щезла електроенергія, та на одній вимкнули опалення. Однак це є звичайні аварії, усуненням яких уже займаються аварійні бригади. Наразі, як стверджує Юрій Підлісний, голосування на Львівщині проходить спокійно і в рамках закону.

Архіви