ПУБЛІЧНА ДИСКУСІЯ

«Депутати-мажоритарники Львівщини: здобутки за рік роботи».

Організатор заходу: громадянська мережа “ОПОРА” за підтримки програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

До участі в заході  запрошені народні депутати та їхні помічники, журналісти та громадські активісти.

Дискусія присвячена підбиттю підсумків річного моніторингу ГМ “ОПОРА” за діяльністю 105 депутатів-мажоритарників у Верховній Раді України та їхніх округах. Під час заходів представники громадянської мережі “ОПОРА” презентуватимуть річний рейтинг депутатів-мажоритарників та проаналізують особливості роботи в парламенті представників Львівщини.

Запрошені народні депутати, зі свого боку, поділяться основними досягненнями за рік роботи у парламенті, а також – проблемами, з якими вони мають справу як представники інтересів громади.

За коментарями звертатися за тел.: 254-61-63, [email protected] – офіс ГМ “ОПОРА” у Львові.

Довідка

У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві ГМ “ОПОРА” реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках програми USAID “РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності в окрузі.

Архіви