ПРОГРАМА

12.45 – Володимир Макарчук, професор, доктор юридичних наук. Тема:«Яка Конституція потрібна Україні?».

13.00 – Юрій Винничук, письменник. Тема: «Сценарій майбутнього України».

13.15 – Роман Скасків, підприємець із США.Тема: «Як нам врятувати Україну?».

13.30 – Роман Брезіцький, співкоординатор Євромайдан-Львів. Тема: «Революція на Майданах і поза ними».

13.45 – Олег Радик, співкоординатор руху «Економічний бойкот регіоналів. Львів». Тема: «Мета і результати заходів із бойкоту бізнесу регіоналів».

14.00 – Олег Пелехатий, керівник силового крила  «Правого сектору» у Львівській області.Тема: «Де пролягає рубікон мирного протистояння в акціях протесту?»

14.15 – Вадим Голуб, начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, підполковник. Тема: «Блокування частин внутрішніх військ і його наслідки».

14.30 – бліц-дебати на тему: «Ставлення Львівської обласної ради та громадськості області до керівництва ЛОДА».

Учасники:

  1. Андрій Холявка, голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді;
  2. Андрій Соколов, уповноважений координатор штабу Національного спротиву у Львівській області.

Довідка

Двогодинні он-лайн включення зі студії Львівського прес-клубу відбуватимуться на порталі «Щоденний Львів» (https://dailylviv.com ) і на сайті Львівського прес-клубу (https://pressclub.lviv.ua ) – три рази на тиждень – у понеділок, середу, п’ятницю з 13.00 до 15.00. Он-лайн включення зі студії Львівського прес-клубу транслюватимуться також на екрані Львівського Євромайдану (проспект Свободи) – пряма трансляція і вечірній повтор.  

Прямі двогодинні включення матимуть формат інтерв’ю і дискусій із використанням он-лайнового зворотного зв’язку з глядачами через соціальні мережі. Запитання до учасників програми під час ефіру запрошуємо ставити у Facebook на сторінці https://www.facebook.com/pressclublviv .

Усі відео – після закінчення он-лайн трансляції – архівуються для перегляду на вимогу на каналі Львівського прес-клубу в YouTube (http://www.youtube.com/user/pressclublviv). Їх можна також будь-коли за бажанням переглядати на порталі «Щоденний Львів» (https://dailylviv.com ) і на сайті Львівського прес-клубу (https://pressclub.lviv.ua ).

Архіви