ПРОГРАМА

громадського мовлення Львівського прес-клубу – «Прес-клуб-ГІТ»

13.00 – Олег Пелехатий, Правий сектор, «Початок люстрації чиновників  на Львівщині».

13.15 – Ольга Давид,  голова ЛОО УНП, «Як провели люстрацію в УНП».

13.30 –  Анатолій Кізілов, підполковник запасу, служив на Чорноморському флоті РФ, мешканець Севастополя, уродженець Львова (скайп). «Ситуація у Севастополі».

13.40 – Юрій Шведа, політолог, «Уряд «камікадзе» чи пристосуванців?».

13.50 – Мар’ян Шуневич, співак, «Державні звання і народне визнання».

14.00 – Оксана Дащаківська, виконавчий директор ЛОГО КВУ. «Президентська виборча компанія на Львівщині».

14.15– Ростислав Слав’юк, професор, доктор економічних наук , завкафедри банківської справи Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи НБУ. «Реформи чи реприватизація?».

14.30 – Ростислав Макух, директор ТзОВ «Альянс. Сервіс. Україна», імпортер за прямими заводськими контрактами. «Митниця – корупції житниця…».

14. 45 – Оксана Кузенко, регіональний представник ГО «Центр.UA». «Хто наділений правом люструвати чиновників?».

Довідка

Двогодинні он-лайн включення зі студії Львівського прес-клубу відбуваються на порталі «Щоденний Львів» (http://dailylviv.com ) і на сайті Львівського прес-клубу (https://pressclub.lviv.ua ) – три рази на тиждень – у понеділок, середу, п’ятницю з 13.00 до 15.00.

Повтор програми можна дивитися у ті ж дні на порталі «Щоденний Львів» ((http://dailylviv.com) – з 19.00 до 21.00 і з 23.00 до 01.00.

Перегляд відео будь-коли – на YouTube (www.youtube.com/pressclublviv ), на порталі «Щоденний Львів» (http://dailylviv.com ), на сайті Львівського прес-клубу (https://pressclub.lviv.ua ).

Анонсування і поширення кожної програми громадського інтернет-мовлення на Facebook (www.facebook.com/pressclublviv ).

Он-лайн включення зі студії Львівського прес-клубу також транслюватимуть на екрані Євромайдану у Львові (проспект Свободи).  

Запрошуємо журналістів, які матимуть змогу поставити свої актуальні запитання у прямому ефірі учасникам програми громадського мовлення наприкінці кожного 15-хвилинного інтерв’ю.

Архіви