ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Як використовують бюджетні кошти на Львівщині. Результати громадського моніторингу бюджетів області».

Учасники:

  • Ярослав Качмарик, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львіської обласної ради, кандидат економічних наук;
  • Іван Кульчицький, ГО «Агенція європейських інновацій», кандидат економічних наук;
  • Ірина Сторонянська, завідувач відділу Інституту регіональних досліджень НАНУ, доктор економічних наук, професор;
  • Олексій Другов, заступник директора з наукової та міжнародної роботи Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, доктор економічних наук.

На прес-конференції експерти розкажуть про основні тенденції, проблеми та недоліки бюджетного процесу Львівщини, а також можливості громадськості впливати на цей процес.

Довідка:

Проект  «Громадський моніторинг місцевих бюджетів Львівської області» реалізується за підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є моніторинг бюджетного процесу у Львові і малих містах Львівської області та оцінка ефективності використання бюджетних ресурсів.

Проект виконує  ГО  "Агенція європейських інновацій".

Організації-партнери: Інститут регіонльних досліджень НАНУ, Львівський інститут банківської справи УБС НБУ, Львівський центр науки, інновацій та інформатизації.

Архіви