ПРЕС-ЗУСТРІЧ

у рамках всеукраїнського проекту “Без броні”: “Шлях до себе” – питання адаптації до мирного життя ветеранів АТО Львова”.

Організатор – ГО “STUDENA”.

Учасники:

·         Анастасія Мельниченко, голова ГО «STUDENA», координаторка проекту «Без броні», громадська діячка, журналістка, ініціаторка флешмобу #янебоюсясказати;

·         Тетяна Кочірко, координатор Центру правового захисту учасників АТО;

·         Тетяна Руденко, психолог проекту «Без броні», травмотерапевт, одна із засновниць ГО «Психологічна підтримка та реабілітація «Вільний вибір», волонтер;

·         Станіслав Агафонов, фізичний терапевт, викладач Школи реабілітаційної медицини Українського католицького університету, керівник соціального проекту «Простір можливостей».

Інформація про проект

У рамках реалізації всеукраїнського проекту психосоціальної адаптаціїї до мирного життя ветеранів АТО «Без броні» у 2015 – на початку 2016 років було зібрано єдину базу перевірених служб надання психологічної, юридичної, медичної, соціальної допомоги учасникам АТО. Сьогодні на платформі є майже 700 таких ініціатив.

Інтерактивна мапа України на сайті проекту дозволяє швидко і легко знайти найближчу службу такого характеру у будь-якому населеному пункті. У 2016-му «Без броні» вийшов у фінал міжнародного конкурсу «The Bobs» від Deutsche Welle у номінації «Краща соціальна ініціатива в мережі».

«Без броні» планує низку заходів для розвитку проекту. Впродовж роботи над «Без броні» буде вдосконалено платформу bezbroni.net, а самий проект буде реформовано в освітньо-інформаційну підтримку ветеранів АТО.

У рамках проекту надаватимуть кваліфіковану психосоціальну підтримку та юридичні консультації, які будуть супроводжувати створені спеціально для проекту інфографіка та поліграфічні матеріали.

Команда організаторів «Без броні» знову планує всеукраїнське охоплення проектом: відзнаку найліпших у країні ініціатив і центрів адаптації та реабілітації ветеранів АТО, а також проведення всеукраїнського проекту успішних історій адаптації до мирного життя «Шлях до себе» і багато іншого.

Додаткова інформація

Проект «Без броні» ініційовано ГО “STUDENA” в рамках Української ініціативи з Підвищення впевненості (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ГО “Studena” – неприбуткова громадська організація, що займається втіленням проектів психосоціальної підтримки ветеранів АТО. Організація також працює задля зниження агресивності і нетерпимості в суспільстві, просування ідеї рівності прав та можливостей людей, незалежно від їхніх статі, раси, віросповідання.

http://bezbroni.net/

https://www.facebook.com/bezbroni/

Контакти для акредитації: Олександра Корнієнко, 063 067 92 05, [email protected]

Архіви