ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Старт у Львові соціального проекту для мотолюбителів “Збережи життя”.

Ініціатор проекту – львівський мотоклуб LIONS MC UKRAINE. У межах проекту водіїв двоколісного транспорту навчатимуть надавати домедичну допомогу мотолюбителям, постраждалим у ДТП.

«Мотоцикли – це транспорт з високою шкалою небезпеки. Тому вміння надавати першу медичну допомогу до прибуття лікарів має бути пріоритетним серед власників мототранспорту, –  розповідає Олег Дударєв, координатор проекту та учасник клубу LIONS MC UKRAINE. – Передусім наша мета – популяризувати навчальний курс із надання невідкладної медичної допомоги та залучити до проекту якомога більшу кількість учасників».

У межах проекту LIONS MC UKRAINE та медпрацівники проведуть низку навчальних тренінгів для мотолюбителів. Також спільно з патрульною поліцією клуб поширюватиме інформаційні матеріали з практичними рекомендаціями, як вберегтися від ДТП та врятувати життя на дорозі.

«Цінність цього проекту у тому, що звичайні люди, не медики, навчатимуться не для того, щоб отримані знання трансформувати в бізнес, у збільшення своїх прибутків, а для того, щоби за потреби врятувати життя незнайомої людини», – пояснює Вальдемар Надіжко, лікар та учасник клубу LIONS MC UKRAINE.

До інформаційно-навчальної кампанії зможуть долучитися не лише досвідчені мотолюбителі та байкери, але й водії-початківці, а також усі учасники дорожнього руху. Але проект, передусім, спрямований на навчання – надання допомоги при ДТП, в яких задіяні самі водії мототранспорту.  

«У Львові у 2016 році сталася 61 дорожньо-транспортна пригода за участі мотоциклів, мопедів та скутерів, у яких постраждало 76 осіб, троє – загинуло. Кількість травмованих могла би бути меншою, якби водії двоколісних дбали про власну безпеку – одягали шоломи і захисні костюми. А також, звичайно, дотримувалися правил дорожнього руху», – інформує командир 2-го батальйону управління патрульної поліції Львова Роман Бліхарський.

Крім Львова, до кампанії також буде залучено ще сім міст – Луцьк, Івано-Франківськ, Дрогобич, Новояворівськ, Рава-Руська, Калуш, Чортків, у яких діють осередки мотоклубу LIONS MC UKRAINE.

До проекту «Збережи життя» долучилися Львівська обласна та міська ради, Національна поліція у Львівській області,  ЛМГО «Мотоклуб Галицькі байкери».

Довідка

LIONS MC UKRAINE – некомерційний байкерський клуб, головний осередок якого розташований у Львові. Мотоклуб організовує заходи для підтримання багатьох організацій. Зокрема за участі LIONS MC UKRAINE, відбувається щорічна всеукраїнська акція «Мотосерце» зі збирання донорської крові для хворих та постраждалих у ДТП.

Архіви