ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Як переселенці з Криму та Сходу України збудували нове життя на Львівщині та в інших регіонах України. Відеопрезентація книги історій внутрішньо переміщених осіб “Знедолені? Нездоланні!”.

Учасники:

  • Світлана Єременко, автор ідеї книги, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика;
  • Роман Шостак, автор нарису "Принципова Новікова" (модератор);
  • Оксана Новікова, героїня книги "Знедолені? Нездоланні!", переселенка з Криму;
  • Оксана Яковець, радник Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Львівській області;
  • Олександра Сорокопуд, заступниця директора ГО “Крим – SOS”.

Довідка
Книга «Знедолені? Нездоланні!» видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки “Інтерньюз-Європа” в рамках проекту “Інтерньюз-Україна”.
Ця збірка нарисів розповідає про людей, для яких найважливішим стало відкриття України в собі. Тільки залишивши рідні міста Донбасу і Криму, переселенці змогли зберегти себе, свою сутність. Сотні тисяч їх розпорошилися українською землeю – тепер вони живуть на Заході, Півдні та Півночі країни. Ці люди не тільки вистояли в тих непростих випробуваннях, що виникли на їхньому шляху, але й стали прикладом для інших – зневірених. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось тихо і вперто робить свою окрему справу, інші – гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства.

Архіви