ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Як реорганізація служби екстреної медицини Львівщини може зупинити надання населенню екстреної медичної допомоги».

Учасники:
• Юрій Пацюрко, директор Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф; 
• Людмила Гера, голова профспілкової організації Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Довідка

Процедура реорганізації служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Львівщині закінчилася у 2013 році (на виконання вимог закону України «Про екстрену медичну допомогу»).
Нову редакцію статуту комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» було зареєстровано 7 березня 2013 року. 
21 січня 2016 року депутатським комісіям презентовано проект рішення сесії сьомого скликання Львівської обласної ради «Про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області». Мова йде про припинення діяльності нещодавно створеного комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» для утворення комунального закладу «Центр екстреної медицини та медицини катастроф». 
Також вирішено, що, крім Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, буде реорганізовано ще дві стратегічні для медицини області медичні установи – Львівську станцію швидкої медичної допомоги та Дрогобицьку станцію швидкої медичної допомоги. 
Згідно з проектом рішення сесії облради робота цих трьох установ – Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, Львівської станції швидкої медичної допомоги та Дрогобицької станції швидкої медичної допомоги – буде припинена заради створення нової юридичної особи – Центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Передбачено, що на час такої реорганізації всією екстреною медициною області буде керувати «виконувач обов’язків головного лікаря» – допоки не затвердять обрану особу на посаду головного лікаря.

Архіви