ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Старт у Львові Всеукраїнської комунікаційної кампанії «КонституціЯ».

Учасники:

  • Ігор Коліушко, експерт з публічного права, голова правління Центру політико-правових реформ;
  • Володимир Шаповал, головний експерт групи з конституційної реформи Реанімаційного пакету реформ, голова Центральної виборчої комісії 2007-2013, суддя Конституційного суду у відставці.

На прес-конференції експерти Центру політико-правових реформ та Реанімаційного пакету реформ розкажуть як громадяни можуть змусити Конституцію працювати та наголосять на обов`язковій участі громадян для досягнення конституційних змін в інтересах суспільства.

«Запит на зміну Конституції прозвучав під час Майдану. Нова влада проголосила початок цього процесу. Цього разу конституційну реформу необхідно провести професійно, відкрито, прозоро, з максимальним залученням громадянського суспільства на всіх її етапах. Від якості конституційної реформи залежить, чи стане Україна на шлях побудови справедливого правління.

При цьому важливо не допустити використання політиками конституційної реформи з метою перерозподілу владних повноважень в своїх інтересах, ігноруючи необхідні стримування і противаги та європейські засади конституціоналізму. На жаль, саме так більшість політиків підходили до конституційної реформи в попередні періоди.

Тільки постійний контроль з боку громадян може змусити Конституцію працювати та дасть поштовх до проведення конституційної реформи в інтересах людини. Адже саме від внесення змін до Конституції залежать життєво необхідні для нашої країни реформи децентралізації, створення спроможної публічної адміністрації та незалежного правосуддя»,- вважають організатори прес-конференції.

Контактна особа: Аліса Тимченко, координатор регіонального прес-центру Центру політико-правових реформ 063 864 30 62, 067 214 39 31,044 278 48 95

[email protected]

Архіви