ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Як  ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області спекулює на пенсіях?».  

Учасники:

·         Тетяна Солтан, удова учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році І категорії, інвалід 3-ої групи;

·         Ніна Хома, представниця Центру правових та політичних досліджень «СІМ», юрист громадської приймальні УГС з прав людини у Львові;

·         Всеволод Смеречинський, голова ЛОО «Союз Чорнобиль України», учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чому практика нарахування пенсій ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області відрізняється від практики нарахувань в інших регіонах України? На підставі чого від чорнобильців вимагають довідки, які зібрати неможливо ані фізично, ані юридично? Чому ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області виконує невластиві йому функції. Учасники прес-конференції поділяться своїми думками та досвідом боротьби з такою практикою ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області.

Фонд стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини спільно з ЛОО «Союз Чорнобиль України» підтримали справу вдови чорнобильця, інваліда 3-ої групи, пані Тетяни Солтан проти управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі Львова та допомагають заявниці реалізувати своє право на достатній життєвий рівень, через перерахування її пенсії до відповідних законних стандартів.  

Контактна особа – Ніна Хома, тел.: 068 754 71 62, 066 105 97 78.

Архіви