ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Люстрація УМГ «Львівтрансгаз». Про укладений Меморандум між громадськими силами Львівщини з ПАТ «Укртрансгаз» та спроби окремих політичних сил дестабілізувати роботу підприємства».

Організатор: Ініціативна група громадських сил Львівщини з громадського контролю та з боротьби з корупцією при ПАТ «Укртрансгаз».

Учасники:

  • Максим Білявський, начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз» (Київ);
  • Любомир Пелех, голова ГК «Платформа вільних людей», координатор Ініціативної групи громадських сил Львівщини з громадського контролю та з боротьби з корупцією при ПАТ «Укртрансгаз»;
  • Степан Білас, член правління БО «Благодійний фонд Центральної ради сотень Майдану України», координатор Ініціативної групи громадських сил Львівщини з громадського контролю та з боротьби з корупцією при ПАТ «Укртрансгаз»;
  • Богдан Кузьмук, заступник голови львівської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану»;
  • Роман Кутний, голова ВГО "Національний антикорупційний нагляд";
  • Микола Сипливий, голова ГО «Громадська хвиля».

 Довідка від Ініціативної групи громадських сил Львівщини з громадського контролю та з боротьби з корупцією при ПАТ «Укртрансгаз».

З вересня 2014 року громадськими силами Львівщини розпочато люстраційну компанію в УМГ»"Львівтрансгаз» з метою очищення підприємства від номенклатури ПР та корупціонерів. Збурення суспільного невдоволення щодо «Львівтрансгазу» стало предметом діалогу між громадськими організаціями та правлінням ПАТ "Укртрансгаз".

За результатами проведених переговорів, у березні 2015 року укладено Меморандум про співпрацю між ПАТ "Укртрансгаз" та громадськими організаціями. 

До участі у прес-конференції також запрошені представники окремих громадських організацій, які займаються розповсюдженням неправдивої інформації та чинять тиск на ПАТ «Укртрансгаз».

Архіви