ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Яка міська рада найвідкритіша? Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

Упродовж останніх чотирьох місяців представники мережі ОПОРА аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності Львівської міської ради, а саме – трьох основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, виконавчих органів та депутатів. Аналітики мережі опрацьовували відповіді на запити, контент офіційних веб-сайтів та друкованих видань ради, а також безпосередньо спостерігали за роботою муніципалітету. Загалом «публічність» вимірювалася на основі 200 показників, які пізніше узагальнювалися відповідно до спеціально розробленої методології.
Крім того, зважаючи на всеукраїнський масштаб вимірювання, було складено рейтинг міст (обласних центрів), де проводилися заміри щодо рівня відкритості й прозорості функціонування органів місцевого самоврядування. Результати дослідження дозволили оцінити і порівняти в цілому публічність муніципалітетів, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.
Тож, під час заходу журналісти матимуть нагоди дізнатися, яка рада таки найпублічніша в Україні – львівська, донецька, чи може одеська?
Про це розкажуть:
–    Олександр Неберикут, координатор кампаніїї «Вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування»
–    Ірина Швець, інформаційний директор Громадянської мережі ОПОРА у Львові

Контактна особа: Ірина Швець – 063 628 68 40.

Архіви