ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Оприлюднення звіту Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми про виконання Україною Конвенції Ради Європи про заходи з протидії торгівлі людьми».

 

Учасники:

  • Любов Максимович, голова західноукраїнського центру "Жіночі перспективи";
  • Олена Кальбус, координатор проектів, член робочої групи з дослідження «Грета» західноукраїнського центру «Жіночі перспективи»;
  • Василь Онисько,  начальник відділу з боротьби зі злочинами повязаними з торгівлею людьми ГУ МВСУ у Львівській області.

 

 

Довідка

Конвенція Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми – це всебічний міжнародний правовий інструмент, що закцентований на правах людини стосовно жертв торгівлі людьми та започатковує окремий механізм моніторингу. Конвенція визначає міжнародні стандарти у сфері забезпечення прав постраждалих осіб, попередження різних форм торгівлі людьми, а також кримінального переслідування цього злочину. У 2013 році Рада Європи робить моніторинг виконання Україною своїх зобов’язань в рамках даної Конвенції.

 

Всеукраїнська коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми – це об’єднання 28 організацій громадянського суспільства з 22 регіонів України. Його мета – подолання торгівлі людьми в Україні завдяки об’єднанню зусиль та посиленню впливу громадянського суспільства в сфері дотримання міжнародних стандартів із захисту прав людини

Архіви