ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Чому симфонічний оркестр K@K Philharmoniker  отримав більше визнання в Європі, ніж в Україні? Ювілейний концерт до 10-річчя оркестру».

Учасники:

  • Маттіас Георг Кендлінгер, засновник і головний диригент симфонічного оркестру K@K Philharmoniker та оперного хору «Da Capo»;
  • Олег Станкевич, директор Da Capo-Україна».

Журналісти-учасники прес-конференції отримають запрошення на 2 особи на концерт симфонічного оркестру K@K Philharmoniker, а також  DVD-диск із записами творів Штрауса. (Концерт відбуватиметься 3 травня о 19.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької).

Довідка

Симфонічний оркестрK@K Philharmoniker заснований у Львові в 2002 році Маттіасом Георгом Кендлінгером. Сьогодні K@K Philharmoniker поціновують у 16 країнах Європи за музичну якість і незвичну харизму. Понад 100 концертів з різними програмами K@K Philharmoniker щорічно виконуєв кращих залах Європи, таких як Herkulessaal Muncher Residenz, Tonhale Zurich, Konzerthaus berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, а також у Wiener Musikverein. За часів заснування K@K Philharmoniker записав 20 Live-CDs та 4 концерти на DVD.
K@K Opernchor був звснований у 2003 році австрійським продюсером і диригентом Маттіасом Георгом Кендлінгером для участі в Frankfurter Operettenfruhlings. Хормейстер хору Василь Яциняк, який також керує Львівським камерним хором, здобував основи майстерності у великого хорового фахівця Володимира Мініна в Москві. Близько 50-ти артистів хору регулярно беруть участь в турне, оперних фестивалях і конкурсах у Франції, Італії, Угорщині, Польщі, Австрії, Німеччині.

Акредитація до 12.00 17 квітня за тел. 235-77-90, 067-670-77-39 e-mail: pressclub@pressclub.lviv.ua

Архіви