ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

прес-конференція групи Green Grey та організаторів фестивалю Summer Sound Griboffka.

Усі присутні на прес-конференції представники ЗМІ будуть акредитовані на концерт, що відбудеться 31 березня в «Метро-клубі» (вул. Зелена, 14), початок о 21.00.

Додаткова інформація, акредитація: Марта Лотиш +380673146661, email: [email protected]

Інформація про концерт

Концерт музичних хуліганів Green Grey відбудеться в рамках промоції Summer Sound Griboffka International Music Fest’12 – фестивалю, що стартує 1 червня у Грибівці і музикуватиме нон-стоп до 30 серпня. Концерт стане також продовженням святкування повноліття гурту. Цієї весни команді виповнюється 18 років. Відтак, замість святкового торта Green Grey пригощатиме львів’ян новою dupstep програмою, яка не проігнорує і добре знані хіти. Ведучим Дізелю та Муріку допомагатимуть розважати гостей відомий з програми «Шоуманія» на Новому каналі – MC MATSU та резиденти «Summer Sound», королі касетних плівок. Супроводжуватиме все це дійство професійне VJ-шоу. Цього вечора також відбудеться змагання серед місцевих гуртів, переможці якого матимуть можливість виступити на головній сцені фестивалю «Summer Sound Griboffka International Music Fest’12».

Під час концерту Green Grey буде розіграно квитки на цьогорічний фестиваль у Грибівці, на якому звучатиме музика в стилях Rock, Dance, Hip-Hop, New Wave, Love, Реггі тощо. Нагадаємо, що торік хедлайнерами фесту були The Prodigy Family, Coolio, Stereo MCs, Timo Maas, Kosheen, James Lavale (U.N.K.L.E.), Green Grey, ТНМК, С.К.А.Й.  Цьогорічний фест, організований для відкриття нових імен української сцени, обіцяє бути ще масштабнішим і зірковішим. До слова, Summer Sound 2012 внесено в реєстр культурних подій та туристичних маршрутів у рамках Євро-2012. 

Архіви