ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Як запровадити європейські стандарти енергоефективності в країнах Східного Партнерства? Старт проекту «Модель застосування Угоди мерів для України і Грузії».

Учасники:

  •  Агнєшка Скірру-Новіцька, СІМ-експерт, керівник проекту «Модель застосування Угоди мерів для України і Грузії» від Асоціації «Енергоефективні міста України»;
  • Анатолій Копець, ключовий експерт та керівник групи проекту «Угода мерів: Схід»;
  • Єлєна Гвілава, представник об’єднання «Центр з питань енергоефективності» (Грузія);
  •  Станіслав Сорока, директор Агенції з питань розвитку «Синергія» (Словенія).

Довідка

Угода мерів – це магістральний європейський рух місцевих і регіональних органів влади, які взяли на себе добровільне зобов’язання підвищити енергоефективність та збільшити використання відновлювальних джерел енергії. Підписанти Угоди мають намір досягнути та перевищити мету Європейського Союзу у скороченні викидів CO2  на 20%  до 2020 року.

Проект «Модель застосування Угоди мерів для України і Грузії» діятиме в рамках програми Європейської Комісії «Просування Угоди мерів на Схід: підтримка участі міст Східного Партнерства і Центральної Азії в Угоді мерів». Метою проекту є підтримка зусиль органів місцевого самоврядування в Україні та Грузії, спрямованих на зміцнення їх енергетичної безпеки, скорочення викидів парникових газів, зменшення залежності від викопних видів палива та поліпшення якості життя мешканців.

Партнерами лідера проекту, Асоціації «Енергоефективні міста України» (ЕМУ) є Аґенція з питань розвитку «Синергія» (Словенія), об’єднання «Центр з питань енергоефективності» (Грузія), виконавчий комітет міської ради м. Кам’янця-Подільського та самоврядна міська рада м. Руставі (Грузія).

Проект буде реалізовано в містах Кам’янці-Подільському і Руставі, а також – у попередньо відібраних – двох українських та одному грузинському пілотних містах.

 З питань акредитації та за докладнішою інформацією прохання звертатись до керівника проекту Агнєшки Скірру-Новіцької  за тел. 032-245-52-62, e-mail:anowicka@enefcities.org.ua

Архіви