ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Чому у Львові збільшиться на 30% абонентна плата за інтернет та кабельне телебачення, якщо Львівська міська рада всупереч волі територіальної громади запровадить новий «місцевий податок» для операторів телекомунікацій?»

Учасники:

  • КОЛОМІЄЦЬ Ігор, голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України;
  • БОЙКО Сергій, член ради директорів Телекомунікаційної палати України;
  • КЛІТНА Наталія, віце-президент Асоціації правовласників та постачальників контенту;
  • СКРИПНИК Віктор, президент асоціації «Укртелемережа»;
  • ВОЛОКІТІН Василь, президент асоціації "Західноукраїнська гільдія операторів кабельного телебачення";
  • ШВЕЦЬ Олександр, генеральний директор Спілки кабельного телебачення України;
  • БЕРМЕС Зіновій, голова Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, президент Асоціації роботодавців Львівської області.

Питання до обговорення:

– Як на законодавчому рівні зупинити в Україні прийняття органами місцевого самоврядування регуляторних актів, які порушують спеціальне законодавство у сфері телекомунікацій і створюють перешкоди у наданні населенню телекомунікаційних послуг?

– Що можуть зробити Антимонопольний комітет України та Національна комісія з питань регулювання зв’язку України для прискорення розгляду у Верховній Раді законопроекту про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж усіма учасниками цього ринку?

– Хто і як має контролювати цільові кошти, що повинні бути скеровані органами місцевого самоврядування на розвиток телекомунікаційних мереж і поліпшення забезпечення населення сучасними видами зв’язку, а не на інші потреби місцевої влади?

– Який негативний вплив на гарантовану державою універсальну програмну послугу кабельного телебачення для незаможних верств населення у Львові спричинить самочинна новація міськради ?

 – Чи оскаржить прокуратура рішення Львівської міської ради, прийняте з порушенням спеціального законодавства і без належного громадського обговорення?

Архіви