ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Як дотримуються прав працюючих жінок на Львівщині».

У прес-конференції візьмуть участь:

  • Любов Максимович – голова Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи»;
  • Олег Рісний – директор Львівського міського центру зайнятості;
  • депутат Львівської обласної ради;
  • Марта Чумало – заступник голови Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи», керівник проекту «Права працюючих жінок».

Під час прес-конференції будуть обговорені питання щодо забезпечення прав працюючих жінок у Львівській області та вироблення реальних механізмів покращення ситуації в регіоні.

Також буде представлено результати спільного дослідження, проведеного Західноукраїнським центром «Жіночі перспективи» та  Львівським міським центром зайнятості, яке наочно показали зв’язок між кількістю дітей та рівнем заробітної плати у чоловіків та жінок м. Львова.

На прес-конференції також буде оголошено конкурс серед журналістів на краще висвітлення гендерної тематики у засобах масової інформації, за результатами якого переможці будуть нагороджені цінними подарунками.

І, оскільки прес-конференція відбуватиметься в останній день щорічної Міжнародної кампанії «16 днів проти гендерного насильства», журналістів під час прес-конференції поінформують про проведені Західноукраїнським центром «Жіночі перспективи» заходи у м. Львові в рамках цієї кампанії.

Архіви