ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Презентація результатів першого загальнонаціонального дослідження «Фінансова грамотність населення та захист прав споживачів фінансових послуг. Регіональний фокус».

Експерти Проекту презентують результати дослідження, що було проведено маркетинговою дослідницькою компанією «InMind» у вересні-жовтні 2010 року на усій території України. Дослідження охоплює такі питання, як самооцінка українцями рівня фінансової грамотності та фактичний рівень їхніх знань, види фінансових послуг, якими найчастіше користуються українці, позитивний і негативний досвід користування фінансовими послугами, планування сімейного бюджету, здійснення заощаджень та управління боргами, а також обізнаність з питань захисту прав споживачів фінансових послуг тощо.

Більшу частину презентації буде присвячено регіональному фокусу дослідження, а саме аналізу особливостей користування фінансовими послугами жителями західного регіону країни, обізнаності з правами споживачів, з їx зберігацькою поведінкою в кризовий та посткризовий періоди.

Учасники прес-конференції:

·        Василь Горбаль, голова Львівської обласної державної адміністрації; 

·        Іван Гаврилець, керівник управління Національного банку України у Львівській області;

·        Діана Савицька, голова Львівського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

·        Олексій Другов, заступник директора з наукової роботи Львівського інституту банківської справи УБС НБУ, к.е.н.;

·        Олег Сергєєв, заступник голови Асоціації банків Львівщини, керуючий Львівською обласною філією ПАТ «Укрсоцбанк»

Архіви