ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Які проблеми турбують львів’ян перед виборами? Оприлюднення результатів експертного дослідження та відео-опитування».

Організатор: Громадянська мережа ОПОРА

Учасники: довготермінові спостерігачі за виборами від Громадянської мережі ОПОРА Ольга Стрелюк та Ірина Швець.

Під час заходу довготермінові спостерігачі за виборами від Громадянської мережі ОПОРА Ольга Стрелюк та Ірина Швець оприлюднять результати відео-опитування мешканців міста та експертного дослідження, проведеного організацією. Основною метою відео-опитування мешканців міста, проведеного 15 жовтня,  було з’ясувати, чого львів’яни очікують від нової влади та які конкретні проблеми міста вона має вирішити в першу чергу. Відповіді львів’ян на ці питання є найкращою ілюстрацією існуючої ситуації в місті та повинні вказати кандидатам на міського голову на партійцям шлях, яким ті мають рухатися у разі обрання.

Одночасно з цим, Громадянська мережа ОПОРА також провела експертне опитування серед чотирьох цільових груп: бізнесменів, освітян, представників ЗМІ та громадських організацій. Експерти на розгляд отримали загальний перелік проблем, які притаманні всім містам України та мали прорейтингувати їх відповідно до шкали – від найбільш кричущих до тих, які не потребують нагального розв’язання.

Додаткова інформація:

В п’ятницю, 29 жовтня, Громадянська мережа ОПОРА запрезентує результати дослідження у вигляді девятихвилинного ролика кандидатам на посаду міського голови та представникам політичних партій. Організація попросить їх представити власні шляхи вирішення проблем, названих львів’янами під час проведених опитувань.

Архіви