ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Презентація Національної премії “MEDIA etc. 3.0” та оголошення конкурсу. Поїздка переможців до Німеччини».

Учасники:

  • Олена Хотенко, голова оргкомітету Національної премії «Media etc 3.0», голова ради «Інституту податкових реформ», віце-президент Асоціації платників податків України;

  • Богдан Буткевич, теле- і радіоведучий, музикант, експерт Національної премії «Media etc 3.0»;

  • Ірина Кондратенко, виконавчий продюсер ГО «Громадське радіо»;

  • Руслан Анфілов, керівник експертної групи, голова ради «Фундації креативного бізнесу»;

  • Андрій Станіславський, економіст, спеціаліст з підприємництва;

  • Михайло Радіо, заступник голови оргкомітету Національної премії «Media etc. 3.0», виконавчий директор Фундації креативного бізнесу;

  • Наталя Мазур, керівник ГО «Європейська молодіжна ліга».

Довідка від організаторів

“MEDIA etc.” — це Національна премія для медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. Право на участь у конкурсі на здобуття премії мають не лише фахові журналісти, але й незалежні журналісти, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Національну премію “MEDIA etc.” організовують уже втретє. Дебютувавши у 2016 році, премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України. За попередні роки до проекту доєдналося понад 100 конкурсантів з усієї України. До організації долучилися прес-служби обласних та міських рад, редакції загальноукраїнських видань, блогери. До експертного складу та журі премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, юристи, головні редактори видань. Премія заснована громадськими організаціями: “Інститут податкових реформ” та “Громадське радіо”. “MEDIA etc.” є виключно громадською ініціативою. Неполітичною та некомерційною.

Організатори оголошують про старт Національної премії “Media etc.3.0”, яка готує ще більше можливостей та приємних сюрпризів для учасників конкурсу.

Партнерами цьогорічної премії стали: Міністерство інформаційної політики України, Асоціація платників податків України, інтернет-видання “Гордон”, український загальнонаціональний телеканал ZIK, інформаційний портал Znaj.ua, інформаційне інтернет-видання Сlutch.ua, медіакомпанія “Hyser”, українське соціально-політичне інтернет-видання “Politeka”, українське інформаційне агентство “РБК-Україна”, інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”.

Премія і надалі відкрита до партнерства.

До конкурсу допускають роботи, які було опубліковано у 2018 р. За підсумками проведення конкурсу відбудеться нагородження у 6 основних номінаціях. Окремо будуть оголошені додаткові номінації та відзначено спеціальними нагородами найкращі, на думку журі та експертів, роботи.

Двом журналістам з числа учасників як нагорода буде організовано поїздку до Німеччини на тематичний захід у 2019 році.

Про умови цьогорічного конкурсу та лауреатів минулого року можна довідатися на офіційному сайті премії: http://mediaetc.org/ .

Закликаємо медійників брати участь у Третій національній премії “MEDIA etc.”. Для участі необхідно надіслати електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: [email protected] .

 Для запитань та інформації звертатися за телефонами: +380672855665 та +380675390027 або на електронну пошту: [email protected] .

Акредитація учасників до 17.00 25 лютого за тел: 067-670-77-30 або [email protected]

Архіви