ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Знакові підприємці Львова підготують собі конкурентів: допоможуть молоді за півроку розпочати власну справу. Відкриття першого у Львові Клубу менторів”.

Учасники:

  • Анжела Кузнєцова, ректор Університету банківської справи;
  • Віталій Чернюк, керівник експертної групи з комунікацій і стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій МОН України;
  • Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку;
  • Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості;
  • Андрій Якимів, президент «IQholding»;
  • Андрій Худо, співзасновник Холдингу емоцій «!FEST»;
  • Світлана Ткачук, директор Центру надання послуг учасникам бойових дій;

Акредитація журналістів до 10.00 16 жовтня за тел.: 067-670-77-30 або [email protected]

Довідка

17 жовтня у рамках відкриття креативного простору для молоді у Львові відбудеться презентація проекту «Стань успішним в Україні!». Його мета – допомогти молодим людям реалізувати власні ідеї та бізнес-проекти за підтримки менторів – досвідчених та успішних підприємців.

Ініціатори проекту: Університет банківської справи, Львівський обласний центр зайнятості, Львівська міська рада, Бізнес-школа УБС, «IQholding».

Упродовж жовтня організатори проекту на конкурсній основі у відберуть у Львові 30 найцікавіших проектів та ідей, запропонованих молоддю. Переможці зможуть пройти навчання, щоб отримавши практичну підготовку та знання, за півроку запустити власний рентабельний бізнес-проект за підтримки досвідченого ментора.

Стати наставниками для молоді вже зголосилися керівники таких українських компаній, як: Холдинг емоцій !FEST, туристична фірма «Трайдент», IQ holding, IDS Group, ІТ-компанія N-ix, Franchise Group, Файна Berry, Tikitai, страхова група ТАС та інш.

Архіви