ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Від безробітних, малозабезпечених – до підприємців: як особи, котрі довго не працювали, стають бізнесменами».
Учасники: 
  • Оксана Іванчук, в.о. директора Львівський обласний центр зайнятості;
  • Любов Жук, заступник начальника управління-начальник відділу оплати праці, охорони праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціального захисту населення ЛОДА;
  • Інна Шинкаренко, координатор з комунікаційної роботи проекту Проект "Рука допомоги";
  • представники пілотного проекту «Рука допомоги», які започаткували власний бізнес у Львівській області. 
Питання для обговорення:
  • повернення працездатних малозабезпечених на ринок праці, як крок до поліпшення соціальної та економічної ситуації України;
  • нові умови та можливості соціального проекту «Рука допомоги»;
  • як переселенці та колишні малозабезпечені безробітні стають підприємцями;
  • перші результати бізнес-діяльності учасників проекту «Рука допомоги» у Львівській області.
Інформація від організаторів прес-конференції
За кожним учасником – історія людини, яка ще недавно не мала роботи і не бачила перспектив, а сьогодні вже опікується власним бізнесом, сплачує податки та робить свій внесок у розвиток громади. Історія людини, якій вдалося здійснити давню мрію, реалізувати ідею або відбудувати втрачений через війну добробут. Наші герої варять сир, лікують тварин, виготовляють меблі для дітей та роблять багато інших хороших справ – їхній бізнес вже працює. Організатори заходу запрошують познайомитися з цими людьми та їхніми надихаючими історіями особисто: розповідаючи їх, ви можете спонукати до змін багатьох інших людей, які втратили надію.
Акредитація ЗМІ обов’язкова до 17:00 22 лютого за номером (098) 876-99-56 або через електронну скриньку: [email protected] (прес-служба проекту «Рука допомоги»).
Довідка від організаторів
Пілотний проект «Рука допомоги» (www.rukadopomogu.com.ua), який впроваджує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку, має на меті апробацію механізмів виведення людей зі стану бідності через сприяння у працевлаштуванні, залученні до громадських робіт або започаткуванні власної справи.
За підсумками реалізації пілотного проекту буде розроблений законопроект з розповсюдження успішного досвіду на всю Україну. Очікується, що запровадження нових механізмів дозволить суттєво знизити рівень безробіття в країні, зменшити соціальну напругу та створити нові робочі місця.
Архіви