ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

"Місце Львівщини за результатами дослідження Індексу євроінтеграційного економічного поступу в Україні".

У дослідженні здійснено порівняльне оцінювання ступеня зближення регіональних економічних систем України (в тому числі Львівської області) з Європейським Союзом у 2014-2016 рр. Дослідження має на меті показати динаміку поступу у торговельно-економічних зв’язках Львівської області з ЄС в умовах дії режиму вільної торгівлі, а також оцінити інституційну підтримку євроінтеграційного курсу та перспективи його удосконалення Львівською обласною державною адміністрацією. 

Під час заходу буде представлена друкована аналітична публікація з детальним описом методології та висновків дослідження.

До участі у заході запрошені представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти; представники засобів масової інформації.

Основний спікер презентації:

  • Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі "ОПОРА", 
Архіви