ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

"Презентація нового інструменту для пошуку “скарбів”, які ховають львівські депутати, – “Приховані інтереси”.

Інструмент створено у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту “Посилення коаліції РПР” для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади
Проект упроваджують за підтримки Європейського Союзу.

Спікери:

  • Галина Янченко, голова правління ГО "Антикорупційний штаб";
  • Ольга Рибак, аналітик ГО “Антикорупційний штаб”;
  • Мирослав Сімка, голова правління ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень”.

“Приховані інтереси” – це база даних усіх фірм, пов’язаних з депутатами та топ-чиновникам, які можна з легкістю аналізувати через зручний пошук за ПІБ чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії. А функція “автоматичний аналізатор” за кілька секунд знайде збіг між базою даних та змістом завантаженого документу, наприклад, порядком денним, стенограмою засідання, тендерною документацією тощо.

У 2017 році база була реалізована для Києва, Житомира та Тернополя. До березня 2018-го заплановано додати ще 6 міст в Україні, а навесні відбудеться презентація бази “Приховані інтереси Верховної Ради України”.

Простий інтерфейс та зручність сайту http://interes.shtab.net/ дозволяють журналістам та активістам з легкістю провести антикорупційне розслідування діяльності місцевого чиновника, перевірити його профіль та пов’язані з ним компанії на предмет доброчесності. А у випадках порушення чи будь-яких підозр щодо прозорості діяльності політика – звернутися до Антикорупційного штабу за відповідною експертизою.

Контакти для акредитації ЗМІ:
Марія Крючок, менеджер з комунікацій ГО “Антикорупційний штаб”
e-mail: [email protected]
тел.: +380503584419

Архіви