Представники Партії регіонів та РХП найчастіше прогулюють сесії міськради – «Опора»

Депутати Ігор Дедишин від Партії регіонівї та Олег Лаврик, що представляє Республіканську Християнську партію виявилися найбільшими прогульниками сесій Львівської міської ради. Із семи засідань, які відбулися уже у новій каденції, вони були відсутніми на чотирьох. Про це на засіданні Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір» на тему: «Аналіз перших кроків та рішень Львівської міської ради» повідомила представник громадянської мережі «Опора» Ольга Стрелюк.

Також вона назвала прізвища й менш злісних прогульників. Так, по три засідання пропустили нашоукраїнець Василь Трач та регіонал Андрій Мочарський.

Два засідання пропустив і з двох пішов дещо раніше ще один нашоукраїнець, кандидат на посаду міського голови Львова Олексій Луців.

О.Стрелюк зауважила, що й інших депутатів не можна назвати надто посидючими. Часто міські обранці приходять вранці, аби зареєструватися на сесії, потім йдуть вирішувати свої справи, з’являючись у сесійному залі лише час від часу для голосування.

«Ми провели попередній аналіз й за цих сто днів можна зробити висновок про низьку культуру місцевого парламентаризму і про голосування за партійною лінією, а не за власною думкою», – зазначила О.Стрелюк.

Окрім того, не на користь новообраної ради свідчить те, що досі не прийнято ряд важливих для міста питань. Зокрема, йдеться про бюджет розвитку, новий регламент ЛМР, стратегія розвитку Львова. Також у «мінуси» ради «опорівці» записали факт вилучення з порядку денного засідань сесії великої кількості питань. «У раді сформовано 12 постійних депутатських комісій, але чи можна вважати їх роботу ефективною, коли так багато питань вилучається з порядку денного і переноситься», – зазначила О.Стрелюк. Під час різних засідань сесії вилучалося з проектів порядку денного від 22% до 37% питань. 

Архіви