Представник «Правого сектора» пророкує наступний Майдан

Якщо ми зараз не можемо штурмувати і захопити території Східної України, то треба оголосити воєнний стан, території оголосити окупованими, обнести колючим дротом, вирити окопи в повний зріст та зробити довготривалу лінію оборони.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) заявив довірена особа політичної партії «Правоий сектор»  Валерій Сергатюк.

– Доти, поки ми будемо називати війну антитерористичною операцією, а окуповані території – територіями з особливими статусом, порядку в країні не буде. Доки уряд буде нас морочити таким словоблуддям, порядку не буде і не буде перемоги, – вважає представник «Правого сектора».
На його думку, закони 16 вересня ще ганебніший, ніж закони 16 січня. Вони зробили терористів учасниками політичного процесу, вони дають можливість бандформуванням перетворитися у народну міліцію і відстрілювати наших хлопців, які навіть не мають статусу учасників бойових дій.
За таких умов Валерій Сергатюк пророкує наступний Майдан.

– У нас уже відбулося дві революції. А докорінних змін не відбулося. Тому ми не виключаємо, що буде третій етап революції, який докорінно змінить правила. Не достатньо оголосити європейський курс, не достатньо прийняти закони, які будуть схвалені Венеціанською комісією, треба міняти правила гри, поміняти осіб при владі, поміняти еліту.

До того часу, поки там будуть особи, пов’язані одне з одним своєрідними метастазами корупційних діянь, очевидно ніяких змін не буде. Зрештою, треба подивитися – як нинішня влада «розправилася» з винуватцями і подій на Майдані, і з тими, хто підтримував та фінансував сепаратистів – всі вони на волі, всі вони зараз балотуються до Верховної Ради і мають усі шанси бути обраними до парламенту. Тому що ворон воронові око не виклює, – каже Валерій Сергатюк.

Як приклад, він наводить роками напрацьовані корупційні взаємозв’язки, коли корупціонера з Львівської області перекидають, як колишню партноменклатуру, на Дніпропетровську область, а звідтамти – сюди. 

Архіви