«Правий сектор» вимагає відставки низки львівських чиновників

Львівський «Правий сектор» завтра пікетуватиме міську раду з вимогою до мера звільнити п’ятьох посадовців мерії. Про це повідомив заступник керівника політичної організації на Львівщині Віталій Сергатюк.

У списку заступник міського голови двоє директорів департаментів та двоє начальників управлінь.

«Ми вимагаємо звільнити із займаних посад заступника міського голови Львова Володимира Шевчука, директора департаменту містобудування Андрія Павліва, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимира Олійника; в.о. начальника управління екології та благоустрою Андрія Галушки, та начальника юридичного управління Гелену Пайонкевич», – сказав Сергатюк.

За словами Віталія Сергатюка, ці чиновники перевищували службові обов’язки та зрадили інтереси львів’ян.

Крім цього, «Правий сектор» вимагає від виконкому скасувати підвищення вартості проїзду у маршрутках. А від депутатів, які завтра мають зібратися на сесію, скасувати двоставковий тариф на опалення та внести до порядку денного сесії міськради питання про затвердження технічної документації і збільшення меж парку Снопківський.

"Ми влаштуємо пікет і хоч виносити з сесійної зали нікого не будемо, проте "сувеніри" залишимо", – заявив Віталій Сергатюк.

Архіви