Партія регіонів, як носій азіатських політичних традицій, не розуміє мрій української нації – Лук’яненко

Партія регіонів, як носій азіатських політичних традицій, не розуміє українських демократичних ідеалів, традицій та мрій української нації. Про це заявив український політик, громадський діяч, письменник, голова Української республіканської партії Левко Лук’яненко під час прес-конференції сьогодні.

«Більшість представників Партії регіонів вихована в період Радянського Союзу. Вони чітко засвоїли імперський світогляд . Крім того, Росія – азіатська країна, тому має політичні традиції азіатського типу. Їм притаманне поклоніння перед державою і нехтування правами людини. В азіатській політичній культурі людину оцінюють за тим, як вона служить державі», – пояснив Левко Лук’яненко.

Він зазначив, що для української політичної традиції європейського політичного типу, навпаки найвищою цінністю є людина і тому головне питання в нас полягає в тому що держава робить для людини.

Крім того, Левко Лук’яненко наголосив, що в Україні є великий конфлікт між владою та суспільством. Перш за все цей конфлікт, на думку письменника, виявляється в тому, що прибуток звичайної української сім‘ї менший за доходи найбагатших у країні людей більше, ніж у 40 разів.

«Відомо із соціології, що чим більша різниця між отим верхнім та нижнім порогами, тим швидше народ рухається до революції. Ми зацікавлені в тому, конфлікт між владою та суспільством загострювався, адже чим швидше конфлікт досягне своєї кульмінаційної точки, тим швидше буде усунута основна суперечність між владою та народом. Після цього суспільство перейде на новий рівень», – сказав Левко Лук’яненко.

За його словами, «день X, який ми називаємо в Україні революцією», настане взимку 2011 року, або напередодні парламентських виборів.

Архіви