Опозиція скоро визначиться з кандидатами у Львові

Об’єднана опозиція вже невдовзі визначиться з кандидатами в народні депутати на мажоритарних округах у Львові; перші співбесіди з потенційними кандидатами вже відбулися, повідомив під час прес-конференції у Львові 31 травня Арсеній Яценюк.

«По Львову ми практично вирішили запитання. Треба буде ще пройти ряд співбесід в Києві для цього, щоб тут скликати ще одну прес-конференцію: приходьте, і ми вам покажемо всіх мажоритарних кандидатів. Перша співбесіда вже відбулася вчора», – розповів Арсеній Яценюк.

За його словами, критерії, за якими відбирають кандидатів на мажоритарні округи, наступні: він повинен представляти реальну опозицію, мати реальні шанси виграти, підтверджені рейтингом, і забезпечувати партнерські стосунки з ВО «Свобода». В разі, якщо є два ймовірні кандидати, єдиним критерієм відбору є вищий рейтинг, запевнив нардеп.

Своєю чергою інший учасник прес-конференції, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, висловив своє незадоволення тим, що окремі політики день і ніч працюють над тим, щоб отримати посвідчення кандидата від об’єднаної опозиції.

Нагадаємо, згідно з останнім соцопитуванням групи «Рейтинг», лідерами на округах у Львові є Ірина Фаріон, Юрій Михальчишин, Петро Писарчук та Богдан Дубневич.

На прес-конференції 31 травня Арсеній Яценюк також заявив, що Віктор Янукович має намір розпустити Верховну Раду і провести дострокові парламентські вибори.

Архіви