Олександр Ганущин прозвітував про свою депутатську діяльність за 2012 рік

Сьогодні, 18 лютого, на прес-конференціїзвіті депутат Львівської обласної ради від НРУ, член комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації прозвітував про свою роботу за минулий рік. 

У 2012-му році Олександр Ганущин, за дослідженнями Львівського прес-клубу, був одним із найактивніших депутатів облради. Рухівець увійшов до трійки лідерів за кількістю депутатських звернень. 

На прес-конференції-звіті Олександр Ганущин зазначив, що торік він подав 343 депутатські звернення і ще 18 – вже у 2013-му. Основною тематикою цих звернень були доступ до публічної інформації, акти індивідуальної дії РДА та ЛОР, національний парк "Північне Поділля", мовне питання тощо. 

Окрім цього депутат активно виступав під час пленарних засідань обласної ради. Основними темами виступів були: привернення уваги до проблем історико-культурної спадщини (зокрема монастиря у смт. Підкамінь на Бродівщині), ініціювання слухання викнання Угоди між Кабміном та обласною радою, проміжні вибори до ЛОР, виконаня ЗУ "Про доступ до публічної інформації". 

Також депутат займався підтримкою державного історико-культурного заповідника "Тустань" й організовував відомий етнофестиваль "Підкамінь". А як експерт Інституту політичної освіти та Української школи політичних студій Олександр Ганущин взяв участь у понад 40 різноманітних заходах у 2012-му. 

Нагадаємо, що, відповідно до законодавства, щорічний звіт депутатів місцевих рад є обов’язковим. Проте самі депутати дуже часто ігнорують цю норму. Тому депутат ЛОР Олександр Ганущин спільно із депутатом ЛОР Оксаною Юринець розробили проект рішення обласної ради про проведення у лютому-березні 2013 року комплексних звітів депутатів про їхню роботу у 2012 році за багатьма критеріями. Вони ініціюватимуть прийняття цього рішення на сесії ЛОР завтра, 19 лютого. 

Архіви