Найвищий рейтинг на Львівщині мають “Блок Порошенка”, “Об’єднання “Самопоміч” і “Народний Фронт”

Центр "Соціоінформ" оприлюднив рейтинги політичних партій серед виборців Львівщини станом на 16 жовтня. 

Згідно із даними соціологічного дослідження, за "Блок Петра Порошенка" проголосували б 27,2% виборців. На другому місці "Об’єднання "Самопоміч" – 16,7%. "Народний Фронт" набрав би 10,8%, "Радикальна партія Ляшка" 8,5%, "Громадянська позиція" 6,8%, ВО "Свобода" 5,4%. 

Менше п’яти відсотків на Львівщині набрали б "Правий сектор" (2,9%), "Опозиційний блок" (0,4%), "Сильна Україна" (0,3). За інші партії готові голосувати 0,1% мешканців Львівщини. Ще 12,3% респондентів не змогли відповісти на питання.

Керівник УЦВГДУ "Соціоінформ" Наталія Зайцева-Чіпак наголосила, що настрої виборців змінюються досить швидко, тож до виборів слід чекати інших результатів: "Я прогнозую, що дещо буде зростати рейтинг партії "Самопоміч" і партії "Народний Фронт". Ми думаємо, що ці партії покращать свої рейтинги".

Соціолог також відзначила різке падіння популярності "Радикальної партії Ляшка": на початку вересня за неї були готові голосувати 18,3% мешканців Львівщини, а станом на 16 жовтня рейтинг впав майже на 10%. Натомість, найстрімкіший злет показала "Самопоміч" – 10,8% за півтора місяця.

Згідно з даними цього ж дослідження, на Львівщині слід очікувати доволі високої явки – 79% виборців готові прийти на дільниці. 

На питання про очікування від нового парламенту 62,4% респондентів обрали пункт "Провести АТО і встановити порядок в країні". 57.1% чекає боротьби з корупцією, 47,4% – підвищення рівня життя населення, 34,4% – проведення радикальних економічних реформ. 20,4% – подачі заявки на вступ у НАТО. Натомість, на відновлення відносин із Російською Федерацією сподівається лише 3,3% опитаних. 

Дослідження проводили з 6 до 16 жовтня методом особистих формалізованих інтерв’ю згідно з опитувальником. Вибірка – 1200 респондентів. Квотами у вибірці були вік і стать. Помилка репрезентативності становить близько 3,5%.

Архіви