Навіть «поліглот»-Азаров не дасть собі ради з наслідками закону про мови, – політик

Василь Куйбіда

Голова Народного Руху України Василь Куйбіда вважає, що з наслідком прийняття закону про мови не дасть собі раду навіть такий «поліглот», як Микола Азаров. Про це він заявив на презентації команди Народного Руху України у Львівському прес-клубі 25 жовтня.

Василь Куйбіда зазначив, що законопроект про мови, який внесено зараз до Верховної Ради, створює умови для розпаду української держави. За його словами, це пов’язано з тим, що статус регіональної набуде не лише російська, але й угорська, румунська тощо.

За словами лідера Народного Руху України, можна уявити ситуацію, що до кабінету Миколи Азарова надходитимуть листи угорською, румунською та іншими мовами: «Навіть такий «поліглот», як Азаров, не дасть собі з цим ради», – наголосив В. Куйбіда.

Окрім того, В. Куйбіда наголосив, що з приходом нової влади українська держава змінилася і стала чужою для українців: «В кращому випадку ми станемо малоросійською губернією, в гіршому – залишиться назва, але нічого українського не залишиться», – зазначив він.

«Сценарій демонтажу української державності написаний, мабуть, не в Києві, а за його межами», – додав він.

Відтак, Василь Куйбіда вважає за необхідне гуртування українських національно-демократичних сил для протистояння антиукраїнській владі. «Це не зроблять наші колеги зі сходу чи півдня – шанс це зробити мають галичани», – сказав він.

Архіви