Критика «Пори» пов’язана із виборами мера Львова, – політик

Ті політики і політичні сили, що критикують «Пору», ллють воду на млин Петра Писарчука. Про це 25 жовтня на прес-конференції зазначили керівник фракції «Пора» у Львівській міській раді Петро Адамик і секретар Львівської міської ради Володимир Квурт.

Таким чином П. Адамик і В. Квурт відреагували на критику, озвучену стосовно «Пори» «рухівцем» Василем Куйбідою, згідно з яким партія «Пора» є сателітом Партії регіонів.

Зокрема, Петро Адамик зазначив, що має намір подавати до суду за розповсюдження неправдивої інформації про нього і його політичну силу.

«Однозначно, що всі ті заяви, які звучали з різних вуст – зокрема, від представника КУНу Василишина, Василя Куйбіди, Катеринчука, Писарчука – це прізвища людей, на яких я маю намір подавати в суд. Вони або доведуть ту неправдиву інформацію, якою вони оперували, або вони як мінімум будуть вибачатись», – сказав він.

За його словами, позови матимуть місце уже після завершення місцевих виборів. Водночас Адамик озвучив зустрічну критику щодо одного з лідерів НРУ Василя Куйбіди.

«Василь Куйбіда – це політичний лузер. Завдяки таким лідерам, як він, Народний Рух втратив свої позиції», – сказав він.

Натомість також присутній на прес-конференції інший представник «Пори» Володимир Квурт наголосив, що критика в бік його політичної сили може бути пов’язана із виборами міського голови, навколо яких, на його переконання, нині точиться головна боротьба у Львові. Він нагадав, що «Пора» послідовно підтримує діючого мера Андрія Садового іще з попередніх виборів міського голови 2006 року.

«Чому більше всього дістається «Порі»? Я думаю, що це наслідок конкуренції. Всі інші партії мають своїх кандидатів. Ситуація складається в такий спосіб, що, принижуючи «Пору», вони ллють воду на млин представника Партії регіонів Петра Писарчука. Адже якщо Садовий програє, виграє Писарчук», – пояснив він.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, на прес-конференції представник НРУ Василь Куйбіда заявив, що «партія «Пора» є сателітом Партії регіонів».

Архіви