«Батьківщина» вимагатиме порушити кримінальну справу проти ТВК Львова

ВО «Батьківщина» має намір сьогодні звернутися до правоохоронних органів про порушення кримінальної справи щодо неправомірних дій територіальної виборчої комісія міста Львова, – про це повідомив 25 жовтня під час прес-конференції голова фракції БЮТ у Львівській міській раді, секретар ліквідаційної комісії ЛМО ВО «Батьківщина» Юрій Гудима.

Голова ліквідаційної комісії Володимир Жеребецький повідомив, що ЛМО ВО «Батьківщина» не братиме участі у виборах до Львівської міської ради.

«Згідно з рішенням президії Політради ВО «Батьківщина» за №06-08-125 від 19.10.2010р. за підписом лідера партії Юлії Тимошенко, припинено діяльність ЛМО партії шляхом ліквідації і створено ліквідаційну комісію», – сказав він.

Відтак, стверджує В.Жеребецький, ВО «Батьківщина» відкликає з ТВК міста Львова списи, подані від імені міської організації партії, тому відповідний лист від ліквідаційної комісії про ліквідацію ЛМПО ВО «Батьківщина» та відкликання списків було подано до ТВК міста 22 жовтня.

Проте ТВК досі «під різними приводами відмовляється прийняти законне рішення про зняття з виборчих перегонів списків ЛМО ВО «Батьківщина», підписаних виключеними з партії І.Деньковичем та А.Дзюбаном».

«Тим самим ТВК Львова допомагає, всупереч логіці та закону, провести у Львівську міську раду списки від «Псевдобатьківщини». Всі кандидати, зазначені у списках, повинні зняти свої кандидатури з виборів. Інакше їх буде виключено з партії», – сказав Володимир Жеребецький.

Також він поінформував, що на сьогодні за порушення партійного статуту, «провокативну діяльність, спрямовану на дискредитацію політичної сили» з лав партії виключено 10 осіб, зокрема керівника ЛМО «Батьківщина» Дзюбана і Тараса Вовка, «який входить у першу п’ятірку кандидатів у депутати Львівської міськради».

«Враховуючи те, що у виборах до Львівської міської ради не братиме участь одна з найбільших опозиційних політичних сил України, ВО «Батьківщина» наполягатиме на визнанні вибрів до Львівської міської ради недійсними», – додав Жеребецький.

Юрій Гудима також наголосив, що відбулося кілька засідань ТВК, проте питання до відкликання списків «Батьківщини» постійно переносили. Наступне засідання має відбутися сьогодні о 17.00.

Водночас, представник партії «Громадянська позиція», яка входить одо об’єднання політичних сил «За чесні вибори», Олег Мацех наголосив, що об’єднання також буде звертатись до ТВК на підтримку «Батьківщини» і наголосив, що згідно з чинним законодавством, у разі ліквідації парторганізації, ТВК повинна відкликати її списки.

Член ліквідаційної комісії Володимир Оверко також наголосив, що «Батьківщина» не йде на вибори до Львівської обласної ради, «лише районні, міські та селищні осередки партії на Львівщині». Разом з тим, він зазначив, що за рішенням нещодавнього партійного з’їзду, запланована повна переорганізація усіх партійних структур «Батьківщини» до парламентських виборів по всій країні.

«У районах є в середньому по 16 первинних організацій. Їх кількість буде збільшено до кількості ДВК. Цей процес почнеться після виборів».

Архіви