Наступний Президент України буде з середовища націонал-демократів, – експерт

Наступний Президент України буде обраний з середовища національно-демократичних сил. Участь представників ПР у дострокових президентських виборах – це розрахунок на наступну парламентську кампанію.

Таку думку 26 березня під час програми громадського мовлення у Львівському прес-клубі висловив співкоординатор ГМ «Опора» Олександр Неберикут.

«В умовах цих виборів немає двох взаємопоборюючих сторін. Тому наступний президент буде, очевидно, з середовища націонал-демократичних сил. Участь представників ПР у цих виборах – це розрахунок швидше на парламентську кампанію», – зазначив Неберикут.

Експерт зазначив, що відповідно до внесених змін до Конституції, посада президента не є аж такою привабливою.

«Посада президента не є настільки привабливою, тому що це не та посада президента, яку ми звикли бачити на кожних виборах. За великим рахунком, ці вибори не мають почати якийсь новий політичний цикл, а завершити в юридичній площині існуючий революційний цикл, спричинений Майданом», – вважає О.Неберикут.

На його думку, вибори таки відбудуться 25 травня і не будуть переноситися.

«Ключовий аргумент, чому ці вибори не будуть переноситись – це позиція міжнародної спільноти, надання кредитів», – пояснив Неберикут.

Архіви